دانلود تم مرورگر های:
کروم
فایر فاکس
امروز:
  |     |     
اخبار سایت:
نظرات شما در مورد قالب جدید شهریها
عضویت در خبرنامه توسط 
گوگل
مشاهده نمونه ارسال شده

فواید و مزایای پیاده روی

پیاده روی

فواید و مزایای پیاده رویReviewed by HaDi on May 4Rating: 5.0فواید و مزایای پیاده رویفواید و مزایای پیاده روی پياده روي با سرعت متوسط به مدت نيم ساعت، نه فقط باعث سوزاندن حدود 200 کيلو کالري مي شود بلکه سرعت سوخت وساز

فواید و مزایای پیاده روی

Advantages and Benefits of Walking

فواید و مزایای پیاده روی

پیاده روی با سرعت متوسط به مدت نیم ساعت، نه فقط باعث سوزاندن حدود ۲۰۰ کیلو کالری می شود بلکه سرعت سوخت وساز را دربدن شما برای باقی مانده روز بالا می برد.

روی فرم بودن بدن، مفرح و شادی بخش است وبرای دست یافتن به این منظور، ورزش پیاده روی مفید می باشد.

به نظر محققان، اگر همه ما فقط روزی نیم ساعت با سرعت نه چندان زیاد راه برویم ، خطر بسیاری از بیماریهای مزمن را در حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش داده ایم.

بر اساس تحقیقات پیاده روی دائم همچنین می تواند در کمک به ترک سیگار و کنترل اشتها کمک کند.

اگر بخواهیم بهره ممکن را از پیاده روی حاصل کنیم، باید ۳ یا ۴ روز در هفته، میان ۳۰ تا ۶۰ دقیقه تمرین کنیم، یعنی با سرعتی بیشتر از ریتم پیاده روی معمولی راه برویم، به این ترتیب علاوه بر این مزیتها، می توانیم میزان چربی خون را نیز کاهش دهیم.

نوشیدن آب قبل از پیاده روی توصیه می شود، یعنی یک لیوان آب ۲۰ تا ۳۰ دقیقه قبل از شروع پیاده روی و یک لیوان دیگر ۵ دقیقه پیش از شروع حرکت میل شود. البته بهتر است به جای سطوح آسفالت و سنگفرش، زمینهای نرم وخاکی را برای پیاده روی انتخاب کرد.

به این ترتیب ورزش پیاده روی از جنبه های مختلفی برای همه مفید بوده و بر بدن تاثیر مثبت می گذارد که از مهمترین آنان می توان به نکات زیر اشاره کرد:

- پیاده روی سریع برای قلب بسیار مفید است. چرا که قلب یک عضو ماهیچه ای است وهر چیزی که باعث شود جریان خون بیشتری در یک ماهیچه ایجاد شود، باعث قدرت بیشتر آن ماهیچه می شود و از طرف دیگر راه رفتن به طور منظم باعث کاهش فشار خون می گردد.

- افرادی که حدود ۲۰ دقیقه در روز پیاده روی می کنند، حدود ۴۰ درصد از خطر ایجاد سکته مغزی در آنان کاسته می شود.

- پیاده روی با سرعت متوسط به مدت نیم ساعت، نه فقط باعث سوزاندن حدود ۲۰۰ کیلو کالری می شود بلکه سرعت سوخت وساز را دربدن شما برای باقی مانده روز بالا می برد.

- راه رفتن نه فقط باعث قوی شدن عضلات می گردد، بلکه باعث محکم ترشدن استخوانهای محل اتصال می گردد. در زنانی که در سنین جوانی بطور مرتب ورزش کرده و میزان کلسیم رژیم غذایی آنان مناسب است، خطر پوکی استخوان در سنین بالا حدود ۳۰ درصد کاهش می یابد.

- تعداد بسیاری از مردم با بالا رفتن سن، دچار آرتروز زانو می شوند، راه رفتن به علت قوی ساختن عضلات اطراف مفصل، باعث کاهش درد می شود. در این حالت ورزش باید یک روز در میان انجام شود تا در این میان فرصتی هم برای استراحت کردن به مفاصل داده باشیم.

- بالاخره طی تحقیقات انجام شده، افراد افسرده ای که به جای درمان دارویی، از ورزش و پیاده روی برای درمان استفاده کرده اند در مقایسه با افرادی که فقط با دارو درمان شده اند، عود بیماریشان کمتر بوده است.

یاد آور می شود؛ در هنگام پیاده روی، تنفس عمیق را فراموش نکنید.

کاور و نگهدارنده جواهرات ,خرید پستی کاور و نگهدارنده جواهرات, خرید اینترنتی کاور و نگهدارنده جواهرات, خرید انلاین کاور و نگهدارنده جواهرات, قیمت کاور و نگهدارنده جواهرات, فروش کاور و نگهدارنده جواهرات, فروش انلابن کاور و نگهدارنده جواهرات, فروش اینترنتی کاور و نگهدارنده جواهرات, فروش پستی کاور و نگهدارنده جواهرات, فروش ویژه کاور و نگهدارنده جواهرات, خرید حراجی کاور و نگهدارنده جواهرات

کاور و نگهدارنده جواهرات

وسیله ای مناسب برای جلوگیری از گم شدن و سردر گمی برای پیدا کردن جواهرات و اشیای قیمتی کوچک شما با کاور جواهرات به طلا و جواهرات خود نظم و ترتیب دهید و از کدر شدن آن ها جلوگیری کنید!


خرید

 برای شما که می خواهید به روز باشید 

شمایی که به دنبال جدیدترین و به روز ترین 

 لوازم برای  شیک پوش بودن 

می گردید و همه شمایی که از دادن هدایای تکراری

 خسته شده اید

ساعت مچی casio  

گزینه ای مناسب برای شماست . 

ساعتی که علاوه بر زیبایی و جدید بودن

با قیمتی بسیار مناسب می توانید آن را از آن خود کنید . Riddex Plus

ساعت مچی کاسیو طرح ادیفایز مدل ۵۴۰

برای شما که می خواهید به روز باشید شمایی که به دنبال جدیدترین و به روز ترین لوازم برای شیک پوش بودن می گردید و همه شمایی که از دادن هدایای تکراری خسته شده اید ساعت مچی casio گزینه ای مناسب برای شماست . ساعتی که علاوه بر زیبایی و جدید بودن با قیمتی بسیار مناسب می توانید آن را از آن خود کنید .


خرید

همچنین می توانید بخوانید:

پاسخ دهید